تبلیغات
تارنمای شخصی امیرحسین احمدنیا - نماینده تربت حیدریه،مه ولات و زاوه در نطق میان دستور مجلس : امیدوارم صف طویل ثبت‌نام در انتخابات به وحدت اصولگرایان ختم شود.

بخش های سایت

-  
صفحه نخست وب سایت شخصی امیرحسین احمدنیا

مطالب خواندنی

آموزش مجری گری و فن بیان

مناسبت ها

نمونه متن مجری

احمدنیا

موضوعات

نویسندگان

 • تعداد پست ها: [cb:blog_category_post_count]

نماینده تربت حیدریه،مه ولات و زاوه در نطق میان دستور مجلس : امیدوارم صف طویل ثبت‌نام در انتخابات به وحدت اصولگرایان ختم شود.

نماینده تربت حیدریه،مه ولات و زاوه در نطق میان دستور مجلس شورای اسلامی :
 امیدوارم صف طویل ثبت‌نام در انتخابات به وحدت اصولگرایان ختم شود.

ابوالقاسم خسروی

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که باید با پیروی از رهنمودهای رهبر انقلاب شعارحماسه سیاسی و اقتصادی را تحقق کنیم، گفت: امیدوارم صف طویل ثبت‌نام در انتخابات به وحدت اصولگرایان بینجامد...

به گزارش دفتر خبری وسا به نقل از خبرگزاری خانه ملت، ابوالقاسم خسروی سهل آبادی در نطق میان دستور تصریح کرد: در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید با پیگیری رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب این شعار را محقق کرد.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز شهادت شهید مطهری، گفت: روز معلم را به معلمان که در جایگاه رفیع معماران روح و اندیشه جامعه اسلامی قرار دارند، تبریک می‌گویم.

وی خطاب به کسانی که با شعار عدالت، خدمت‌گذاری و اصولگرایی از طرف مردم فرصت خدمت گذاری و خدمت به آرمان‌های انقلاب اسلامی را به دست آوردند، تاکید کرد: سنت ثابت الهی این است که وحدت و همدلی بر محور ولایت و اصول و ارزش‌های الهی باعث پیروزی و در مقابل هر گونه اختلاف غرور و خودخواهی باعث شکست و ذلت است.

خسروی ادامه داد: برخی از بیانات مسئولان که ریشه در خودخواهی و غرور دارد، مردم و دلسوختگان انقلاب را می‌رنجاند.

نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: مشکل امروز مردم بیکاری گرانی، آشفتگی بازار، عدم حمایت از تولید، تعطیلی پیمانکاری و پروژه‌های عمرانی است.

خسروی خطاب به رئیس جمهور گفت: شهرستان هزار شهید تربت حیدریه از مصوبات سفرهای استانی دولت سوال می‌کنند.

وی افزود: مصوبه دولت درباره پروژه فولاد، بیمارستان ۳۲ تخته‌ای شهرستان زاوه،‌کمک به مبلمان شهری، مجتمع‌های فرهنگی و... با وجود دستورات و قول‌های رئیس جمهور، اجرایی و عملیاتی نشده است.

خسروی خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: آقای نیکزاد ضمن تشکر از ساخت مسکن مهر اما بدانید افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکونی که ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر جمعیت را در خود جای می‌دهد بدون ایجاد زیرساخت‌ها و نیازهای حیاتی مردم مانند مدرسه، بازار، مسجد، خیابان، آب و برق و فاضلاب به ایجاد بحران می‌انجامد.

وی افزود: همچنین جاده‌های حوزه انتخابیه با مشکل جدی مواجه است به ویژه راه‌های روستایی از داشتن جاده‌ مواصلاتی و آسفالته محروم هستند. ( جاده شهر کدکن - زاوه - روستای ساق و قلعه آقاحسن - کاهیجه و ... )

خسروی فرودگاه شهید مدرس شهرستان مه ولات را اولویت استان خواند که در این باره به عدالت رفتار شده است.

نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر جهادکشاورزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: عدم حمایت عملیاتی از زعفران و ابریشم به اقتصاد استان خسارات زیادی وارد می‌کند.

وی همچنین در تذکر به وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی تصریح کرد: کارگران، کشاورزان و دامداران در روستاها که رزق حلال ایجاد می‌کنند از بیمه کامل محروم هستند.

خسروی در تذکر به وزیر کشور در مورد شهر شدن روستاهای قلعه آقا حسن - چخماق - مرغزار - صفی آباد - ساق - کاریزک ناگهانی - دوغ آباد - مهنه -  نسر و عبدل آباد که نزدیک به دو سال است بلاتکلیف مانده است تذکر داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تاکید کرد: امیدواریم صف طویل خدمتگذاری و ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری که یک فرصت است که نشان می دهد انقلاب اسلامی فرزندان رشیدی تربیت کرده، سرانجام به وحدت اصولگرایان و پیروزی و حماسه سیاسی ختم شود./

نظرسنجی

» بازدید کننده محترم گروه سنی شما کدام است؟

درباره وب سایت

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آدرس های اتصال:
  www.Ahmadnia.org
  www.irmojri.ir

  سامانه پیام کوتاه اختصاصی سایت:
  611 60 20 5000

  شماره تماس :
  09157065630

  شماره نمابر:
  02189775630

آخرین عناوین