تبلیغات
تارنمای شخصی امیرحسین احمدنیا - نماینده تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه در مجلس : کاندیداها به جای تخریب رقبای انتخاباتی برنامه های علمی و عملیاتی ارائه کنند.

بخش های سایت

-  
صفحه نخست وب سایت شخصی امیرحسین احمدنیا

مطالب خواندنی

آموزش مجری گری و فن بیان

مناسبت ها

نمونه متن مجری

احمدنیا

موضوعات

نویسندگان

 • تعداد پست ها: [cb:blog_category_post_count]

نماینده تربت حیدریه ، مه ولات و زاوه در مجلس : کاندیداها به جای تخریب رقبای انتخاباتی برنامه های علمی و عملیاتی ارائه کنند.

ابوالقاسم خسروی

به گزارش دفتر خبری وسا (تربت حیدریه) به نقل از خبرگزاری مهر: نماینده تربت حیدریه در مجلس شواری اسلامی گفت: از داوطلبان عرصه انتخابات ریاست جمهوری انتظار می رود به جای تخریب و هتك حرمت رقبای انتخاباتی نقد سازنده و منصفانه و برنامه های علمی و عملیاتی برای اداره كشور داشته باشند...

ابولقاسم خسروی  اظهارکرد: در انتخابات خردادماه حضور باشكوه حماسی و حداكثری مردم فهیم، انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در پای صندوق آراء حماسه سیاسی ملت ایران را در مقابل چشم جهانیان خلق خواهد كرد.

وی افزود: ثبت نام جمع زیادی از اندیشمندان و رجال سیاسی و مذهبی بعنوان نامزد ریاست جمهوری اسلامی ایران یك فرصت بسیار ارزشمند برای كارشناسی و نقد برنامه های دولت های بعد از انقلاب و ارائه طرح ها و برنامه های مناسب برای رشد و توسعه و تحقق آرمانهای امام عزیز و شهدای گرانقدر است.

خسروی گفت: صف طولانی داوطلبان ریاست جمهوری بیانگر این مطلب است که افراد زیادی جسارت و شهامت حضور در عرصه مدیریت اجرائی كشور را در خود می بینند اگر چه برای جلوگیری از ثبت نام افرادی كه حداقل شرایط این مسئولیت خطیر را دارا نیستند باید تدابیر قانونی تنظیم شود.

نماینده تربت حیدریه اظهار کرد: اصولگرایان بدانند كه سنت ثابت الهی این است كه وحدت بر اصول و ارزشهای الهی موجب پیروزی و عزت است و اختلاف و خودخواهی باعث ذلت و شكست است.

نظرسنجی

» بازدید کننده محترم گروه سنی شما کدام است؟

درباره وب سایت

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آدرس های اتصال:
  www.Ahmadnia.org
  www.irmojri.ir

  سامانه پیام کوتاه اختصاصی سایت:
  611 60 20 5000

  شماره تماس :
  09157065630

  شماره نمابر:
  02189775630

آخرین عناوین