تبلیغات
تارنمای شخصی امیرحسین احمدنیا - روز پر ترافیک افتتاح پروژه ها در هفته دولت...

بخش های سایت

-  
صفحه نخست وب سایت شخصی امیرحسین احمدنیا

مطالب خواندنی

آموزش مجری گری و فن بیان

مناسبت ها

نمونه متن مجری

احمدنیا

موضوعات

نویسندگان

 • تعداد پست ها: [cb:blog_category_post_count]

روز پر ترافیک افتتاح پروژه ها در هفته دولت...

دفتر خبری وسا، امیرحسین احمدنیا،شهرستان مه ولات،شهرستان تربت حیدریه

از ابتدای هفته دولت تاکنون پروژه های زیادی در شهرستان های استان بهره برداری و افتتاح شده است.اما روز گذشته با توجه به انبوه طرح ها و پروژه های افتتاح شده، روز پرترافیکی بود که اخبار ارسالی خبرنگاران خراسان رضوی نیز حاکی از همین نکته است. اخبار ارسالی خبرنگاران خراسان که بخشی از پروژه های افتتاح شده دیروز بود، در این شماره تقدیم خوانندگان گرامی می شود...

باخرز، نشتیفانی/به سازی قطعه اول محور باخرز-تربت حیدریه با حضور مسئولان شهرستان باخرز به بهره برداری رسید. رئیس اداره راه این شهرستان روز گذشته گفت: این پروژه سال ۸۷ و به طول ۶ کیلومتر آغاز شد که با اعتبار ۳ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان طی هفته دولت امسال به بهره برداری رسید. مهندس «موسوی» افزود: قطعه دوم این محور نیز از سال ۸۸ با اعتبار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آغاز شد و امیدواریم با تامین اعتبار لازم هر چه زودتر به بهر ه برداری برسد.

تایباد، قالیباف/طی مراسمی با حضور ائمه جمعه تشیع و تسنن و مسئولان شهرستان تایباد با اعتباری حدود ۲ میلیارد تومان توسط شهرداری تایباد ۷ طرح عمرانی روز گذشته به بهره برداری رسید.سیدایوب سیدالحسینی(شهردار تایباد) بهره برداری از قطعه دوم بولوار امام حسین(ع)، تعریض، زیرسازی و جدول گذاری جاده باخرز حد فاصل میدان سیف باخرزی و... را از جمله این پروژه ها اعلام کرد.همچنین خبر دیگری از همین شهرستان حاکی از افتتاح همزمان ۵۶ طرح عمرانی ویژه مددجویان کمیته امداد در تایباد بود.

*فرماندار تایباد در گفت وگو با خبرنگار خراسان گفت: در هفته جاری ۳۳ پروژه عمرانی با اعتباری حدود ۴۹ میلیارد ریال در شهرستان تایباد مورد بهره برداری قرار می گیرد. «عارفی» همچنین از ۵۶۱ طرح اشتغال زایی خبر داد که با اعتبار ۳۴ میلیارد ریال در شهرستان اجرا شد و طی آن حدود هزار نفر مشغول به کار شدند.

*طی مراسمی به مناسبت هفته دولت از کارمندان نمونه تایباد نیز تجلیل شد.

داورزن، مهری/ساختمان پایگاه هلال احمر روستای «مهر» از توابع شهرستان داورزن افتتاح شد. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان در این مراسم ضمن تقدیر از پدر شهید حسینی مهری در واگذاری زمین برای احداث این پایگاه در حاشیه جاده گفت: این اقدام به منزله روشن کردن چراغی برای کمک رسانی و جلوگیری از حوادث جاده ای است. مهندس «قاسمی» تصریح کرد: همزمان با افتتاح پایگاه امداد و نجات روستای مهر چند طرح دیگر این جمعیت در استان به بهره برداری خواهد رسید.

جغتای،‌گفتی/در مراسمی طی هفته دولت در مجتمع فرهنگی و تربیتی فاطمة الزهرا(س) جغتای از کارمندان نمونه این شهرستان تقدیر به عمل آمد. در ابتدای مراسم، فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گران قدر رجایی و باهنر از زحمات و تلاش کارمندان ادارات به ویژه کارمندان نمونه تشکر و قدردانی کرد. «هنرور» همچنین به وقوع حادثه ۸ شهریور ۱۳۶۰ و شهادت شهیدان رجایی و باهنر توسط منافقین اشاره کرد و افزود: این شهیدان بزرگوار هدف و کارشان خدمت گزاری و رفع مشکلات مردم و محرومان بود.

کلات، قربانیان/همزمان با هفته دولت مدیران نمونه ادارات روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان کلات معرفی شدند و از زحمات آنان تقدیر شد. فرماندار کلات در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان متعهد و به ویژه کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان کلات تبریک گفت. «محمدرضا قره خانی» افزود: همه مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر، آنان را الگوی همیشگی خود قرار دهند و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن اسلامی و برای تحقق اهداف نام گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری یعنی حماسه سیاسی و اقتصادی گام بردارند.

کاشمر،مهدیان/مدیر جهاد کشاورزی کاشمر از افتتاح و بهره برداری از ۱۱۲ پروژه آب و خاک، تولیدات دامی و تولیدات گیاهی در بخش کشاورزی این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد. مهندس «محمد صوابی» در گفت وگو با خراسان رضوی اظهار داشت: افتتاح ۸باب استخر ذخیره آب با گنجایش ۳۴هزارمترمکعب، اجرای ۴ طرح آبیاری تحت فشار در سطح ۱۳هکتار، احیا و مرمت ۴ دهانه قنات به طول ۱۲۰۰متر، افتتاح صندوق اعتبارات خرد و انبارهای بهداشتی کشمش، ۲۶واحد پرورش گاوشیری، ۴۵واحد پرورش بره پرواری، ۲واحد پرورش گوساله پرواری و ... از جمله این پروژه هاست. وی خاطرنشان کرد: برای راه اندازی و تکمیل این پروژه ها ۴۸۸میلیارد و ۸۰۵میلیون ریال هزینه شده است.

خلیل آباد ،نوری فر /از ۵طرح خدماتی توسط شهرداری خلیل آباد به مناسبت هفته دولت بهره برداری شد. به گزارش خراسان از خلیل آباد، روز گذشته در مراسمی با حضور مسئولان شهرستان بهره برداری از طرح تعریض خیابان شهیدباهنر خلیل آباد به طول ۲کیلومتر و جدول گذاری به طول ۶هزارمتر و ۴هزار مترمکعب خاک برداری، تکمیل طرح جدا سازی آب شرب از آب فضای سبز با یک میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال اعتبار و ... آغاز شد.

* رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خلیل آباد گفت: فاز اول مجتمع خدماتی و تفریحی در خلیل آباد با صرف ۱۰میلیاردریال روز گذشته به مناسبت هفته دولت افتتاح شد. در این مراسم که فرماندار و مسئولان شهرستان هم شرکت داشتند، وی افزود: این مجتمع پذیرایی و خدماتی به وسعت ۷هزارمترمربع دارای ۲سالن برگزاری مراسم، پارکینگ و فضای مناسب تفریحی است که توسط بخش خصوصی اجرا شده است و هم اکنون ۱۲نفر به صورت مستقیم و ۵۰نفر غیرمستقیم در آن مشغول به کار شده اند. «یوسفی» افزود: شهرستان خلیل آباد دارای ۱۲اثر تاریخی به ثبت رسیده در آثار ملی است.

خواف،آرزومند/پروژه های بخش سلامی با اعتباری حدود 7.5میلیاردتومان به بهره برداری رسید. فرماندار خواف روز گذشته در مراسم بهره برداری از پروژه های گازرسانی به ۵روستای بخش سلامی اظهار داشت: مقایسه شرایط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی روستاها در انقلاب اسلامی اصلا قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست. «جغتایی» همچنین ادامه داد: اهل سنت قبل از انقلاب از حداقل امتیاز برخوردار بودند ولی امروز شاهد هستیم که در این زمینه هیچ فرقی بین اقوام و مذاهب نیست. وی افزود: گازرسانی به ۵روستای بخش سلامی با اعتباری حدود ۷میلیاردتومان، ۵۰کیلومتر لوله کشی و برخورداری ۸۸۶خانوار در هفته دولت به بهره برداری رسید.

فیروزه،شیخ زاده/همزمان با روز کارمند و در مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه و مسئولان ادارات از کارمندان نمونه ادارات شهرستان فیروزه در سالن بسیج تجلیل به عمل آمد. فرماندار فیروزه در این مراسم افزود: شهیدان رجایی و باهنر، انسان هایی با خدا و خدمت گزارانی صدیق و نمونه های بارزی از خدمت بدون منت بودند. «حاجی زاده» گفت: کارکنان در پیمودن راه به سمت اهداف متعالی تلاش کنند.

* در سومین روز از هفته دولت با حضور مسئولان شهرستان ۹پروژه آبیاری تحت فشار و ۱۰استخر ذخیره آب در سطح شهرستان فیروزه به بهره برداری رسید.

* با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اداری شهرستان فیروزه از ۶پروژه مخابراتی در شهرستان فیروزه بهره برداری شد.مدیر اداره مخابرات شهرستان روز گذشته در این مراسم گفت: ساختمان اداره مخابرات شهرستان فیروزه سال ۹۲ تکمیل شد و به بهره برداری رسید. مهندس «دانشگر» افزود: هم اکنون شهرستان فیروزه با توسعه شبکه قابلیت ارائه همه خدمات ویژه اعم از سرویس انتظار مکالمه، انتقال مکالمه، مکالمه سه نفره، سرویس نمایشگر تلفن ثابت، بیدار باش و ... را داراست.

جوین، شمس آبادی/ در چهارمین روز از هفته دولت ۵ پروژه عمرانی با اعتباری حدود ۲ میلیارد تومان با حضور جمعی از مسئولان جوین دیروز صبح افتتاح شد. مدیر جهاد کشاورزی جوین در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: یکی از این پروژه ها طرح آبیاری تحت فشار با اعتباری حدود ۵۲ میلیون تومان در مساحت ۱۸ هکتار از محل بودجه اعتبارات آبیاری تحت فشار جهاد کشاورزی شهرستان در روستای «رازی» بود. مهندس «محمدی پناه» افزود: با افتتاح این طرح شاهد افزایش بهره وری تولید از ۳۵ به ۸۵درصد با این شیوه آبیاری محصولات کشاورزی خواهیم بود.

بجستان، جانبیکی/ مراسم روز چهارم هفته دولت در بجستان به افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه در شهر یونسی و روستاهای تابعه آن اختصاص داشت. ابتدا یک سالن فرهنگی و ورزشی با اعتبار اولیه ۵۰۰ میلیون ریال در روستای «مرندیز» کلنگ زنی شد. سپس پایگاه مقاومت حضرت نرجس(س) در شهر یونسی با هزینه ۲۰۰ میلیون ریال و در روستای فخرآباد نیز پایگاه آتش نشانی با همکاری بخشداری یونسی و دهیاری فخرآباد با اعتبار ۳۵۹ میلیون ریال به بهره برداری رسید. در روستای «سردق» نیز از یک باب خانه مددجویی با اعتبار ۲۳۰ میلیون ریال بهره برداری شد.

* فرماندار بجستان روز گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان به بیان برنامه های هفته دولت پرداخت. «جمشیدی» گفت: ۲۷پروژه عمرانی با اعتباری حدود ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان طی هفته دولت در بجستان به بهره برداری می رسد. وی افزود: یکی از مهم ترین این پروژه ها، اجرای فاز دوم گاز رسانی به ۷ روستای ششتوک، رضائیه، امیریه، زین آباد، سریده، افکان و بقچیر است که در هفته جاری به بهره برداری می رسد.

فریمان، اصغری/ روز گذشته به منظور قدردانی از ایثار و فداکاری شهیدان ۸ سال دفاع مقدس آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان فریمان برگزار شد. به گزارش خراسان رضوی، در این مراسم معنوی فرماندار، امام جمعه و اعضای شورای اداری با حضور در گلزار شهدای بهشت صادق(ع) این شهر ضمن عطرافشانی مزار شهیدان، با اهدای شاخه گل به مقام شامخ آن عزیزان ادای احترام کردند.

* نماینده مردم فریمان در مجلس در گفت و گویی به مناسبت هفته دولت گفت: بسیاری از پروژه های عمرانی شهرستان تأمین اعتبار نشده اند و وضعیت نامشخصی دارند. «احمد سجادی» در گفت و گو با خراسان رضوی اظهار کرد: پروژه های عمرانی شهرستان فریمان به دلیل تأمین نشدن اعتبار از حدود یک سال قبل وضعیت نامعلومی دارند و باید تعیین تکلیف شوند.

* فرماندار فریمان روز گذشته در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان از افزایش ۴۵ درصدی اعتبارات شهرستان فریمان در سال مالی جدید خبر داد. به گزارش خراسان رضوی، «مجتبی بزم آرا» در این جلسه با تأکید بر جهت گیری بودجه امسال در ۳ مسیر عمده تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی افزود: امسال مجموع اعتبارات شهرستان فریمان با ۴۵درصد افزایش به مرز ۱۳۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال رسید.

بردسکن، نوری/ در چهارمین روز از هفته بزرگداشت دولت ساختمان دهیاری روستای «کوشه» از توابع بردسکن افتتاح شد. در این مراسم که جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی حضور داشتند، بخشدار شهرآباد گفت: در هفته دولت امسال بیش از ۱۵ پروژه در بخش های مختلف با اعتباری حدود ۱۲ میلیارد ریال افتتاح می شود. «سلیمی» همچنین از راه اندازی کلانتری مرکز بخش شهرآباد در روز پنج شنبه آینده با حضور مسئولان استانی نیز خبر داد.

* طی مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار و تعدادی از مسئولان ادارات بردسکن به صورت همزمان ۸ طرح مخابراتی روز گذشته در این شهرستان افتتاح شد.

* در گرامیداشت هفته دولت به صورت همزمان ۱۲ پروژه معابر شهری در بردسکن افتتاح شد. شهردار بردسکن در حاشیه افتتاح این پروژه ها گفت: این پروژه ها شامل به سازی خیابان های فجر غربی، معابر مسکن مهر، خیابان صدف، خیابان دکتر معین و... است. مهندس «سلیمانی» هزینه اجرای این پروژه های شهری را بیش از ۵ میلیارد ریال اعلام کرد.

رضویه،زارعی/بخشدار رضویه در گفت وگو با خبرنگار خراسان گفت: طی هفته دولت بیش از ۲۰۰ پروژه در رضویه بهره برداری و اجرا می شود. «محمد شفیعی» گفت: با پی گیری و تلاش مسئولان امیدواریم بتوانیم خدمات بیشتری به مردم ولایتمدار این بخش ارائه کنیم. وی افزود: این پروژه ها شامل به سازی روستاها، آبرسانی، جاده، گازرسانی و جمع آوری آب های سطحی و... است.

قوچان،ایشان زاده / در چهارمین روز از هفته دولت برخی از پروژه های عمرانی بخش مرکزی قوچان با حضور فرماندار و مسئولان به بهره برداری رسید. این پروژه ها شامل ۴ واحد ساختمان دهیاری در روستاهای فرخان سفلی، قره شاهوردی، یدک و زیدانلو با مجموع اعتبار یک میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال، مجموعه فرهنگی رفاهی نیروی انتظامی با ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار، نصب و راه اندازی سایت B.T.S تبارک با اعتبار ۵۱۰ میلیون ریال و ... بود.

تربت حیدریه، پیروز / رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای بین شهری مه ولات به نام شهید مصطفی موسوی خبر داد.به گزارش روز گذشته روابط عمومی این شعبه در مراسم افتتاح این پروژه در هفته دولت با حضور مسئولان، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سخنانی درباره روند اجرایی این پروژه بیان کرد. «پورعباسی» با اشاره به ضرورت ایجاد پایگاه های جاده ای در این منطقه از حمایت یک خیر به نام «محمد بزمی» قدردانی کرد.در خور یادآوری است پایگاه مذکور در زمینی به مساحت ۸۴۰۰ مترمربع و با زیربنای ۲۶۸ مترمربع و با اعتباری حدود ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال احداث شد.

سبزوار، مهرنیا / همزمان با هفته دولت یک مرکز خیریه نگهداری از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سبزوار بهره برداری شد. رئیس اداره بهزیستی سبزوار در این مراسم گفت: این مرکز توسط «حاج علی ده آبادی» با هزینه ۳۵۰ میلیون تومان ساخته شد. «محمدحسین هادوی فر» افزود: زمین موسسه خیریه هم توسط شورای شهر سبزوار اهدا شد و حدود یک سال و نیم مدت ساخت آن به طول انجامید. وی اظهار داشت: موسسه خیریه کودکان بی سرپرست و بدسرپرست حاج علی ده آبادی هم اکنون ۲۰ کودک پسر زیر ۱۲ سال را تحت پوشش دارد. شایان ذکر است مدیرکل بهزیستی استان و فرماندار هم در این مراسم سخنانی ایراد کردند.

* فرماندار سبزوار از بهره برداری ۴۴ پروژه طی هفته دولت امسال با بیش از230 میلیارد ریال اعتباردر این شهرستان خبر داد.

نظرسنجی

» بازدید کننده محترم گروه سنی شما کدام است؟

درباره وب سایت

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آدرس های اتصال:
  www.Ahmadnia.org
  www.irmojri.ir

  سامانه پیام کوتاه اختصاصی سایت:
  611 60 20 5000

  شماره تماس :
  09157065630

  شماره نمابر:
  02189775630

آخرین عناوین